Kontakt

Tveka inte att ta kontakt med oss om du funderar över någonting. Mycket information hittar du här på hemsidan, och du kan kontakta oss via telefon, mail eller via våra sociala medier. Välkommen!

Personal

Thomas Lundgren

Rektor

0226-678 01

thomas.lundgren@sjovik.eu

Anita Leanderson

Administrativ chef / Ledningsgrupp

0226-678 05

anita.leanderson@sjovik.eu

Jonas Bengtsson

Ekonom

0226-678 02

jonas.bengtsson@sjovik,.eu

Sara Abrahamsson

Reception

0226-678 16

sara.abrahamsson@sjovik.eu

Therese Gossas

Kommunikatör / Administratör / Kundreskontra

0226-678 21

therese.gossas@sjovik.eu

Yvonne Skoglund

Administratör / Löneadministratör / Lärare

0226-678 04

yvonne.skoglund@sjovik.eu

Anna-Karin Andersson

Kursansvarig Språkstöd 1

0226-678 33

anna-karin.andersson@sjovik.eu

Kenneth Andersson

Lärare

0226-678 00

kenneth.andersson@sjovik.eu

Ellinor Borggren

Musiklärare

0226-678 17

ellinor.borggren@sjovik.eu

Elisabeth Embretsén

Kursansvarig Återbruk och Ekohushållning

0226-678 06

elisabeth.embretsen@sjovik.eu

Josefine Folkjern

Lärare (föräldraledig)

0226-678 38

josefine.folkjern@sjovik.eu

Helena Forsell

Kursansvarig Kock

0226-678 34

helena.forsell@sjovik.eu

Nicklas From

Kursansvarig Västerås Stifts grundkurs

021-17 85 68

nicklas.from@svenskakyrkan.se

Catrin Grundfelt

Kursansvarig Allmän linje med extra stöd (Tjänstledig)

0226-678 22

catrin.grundfelt@sjovik.eu

Birgitta Henning

Kursansvarig Steget & Lära på personlig grund, Ledningsgrupp

0226-678 14

birgitta.henning@sjovik.eu

Annelie Hilmerby

Lärare

0226-678 00

annelie.hilmerby@sjovik.eu

Johan Kihlgren

Kursansvarig Timmer

0226-678 28

johan.kihlgren@sjovik.eu

Anton Leanderson Andréas

Kursansvarig Musiklinjen

0226-678 15

anton.leanderson.andreas@sjovik.eu

Ann Ljungkvist

Lärare Vårdbiträde

ann.ljungkvist@sjovik.eu

Anna Månspers

Lärare

anna.manspers@sjovik.eu

Bert-Ola Pettersson

Lärare Återbruk och Ekohushållning

bert-ola.pettersson@sjovik.eu

Inger Svedberg

Kursansvarig Vårdbiträde

inger.svedberg@sjovik.eu

Ingrid Svensson

Kursansvarig Textilhantverk

0226-678 18

ingrid.svensson@sjovik.eu

Irina Levgran

Musiklärare

Jesper Lindgren

Kursansvarig Allmän linje 2-3

0226-678 40

jesper.lindgren@sjovik.eu

Jonas Nilsson

Kursansvarig Musiklinjen

0226-678 24

jonas.nilsson@sjovik.eu

Karoline Espås

Kursansvarig Musiklivet (Föräldraledig)

0226-678 17

karoline.espas@sjovik.eu

Katha Blank

Lärare Friluftsliv

0226-678 25

katha.blank@sjovik.eu

Kerstin Sjons

Lärare Kock

kerstin.sjons@sjovik.eu

Matilda Heldemar

Lärare

0226-678 23

matilda.heldemar@sjovik.eu

Mattias Risberg

Musiklärare

Per-Anders Skytt

Musiklärare

Mattias Windemo

Musiklärare

Tobias Lundgren

Lärare Friluftsliv & Timmer

tobias.lundgren@sjovik.eu

Tobias Furne

Lärare Keramik och bild

0226-678 39

tobias.furne@sjovik.eu

Yvonne Sahrin

Lärare Språkstöd 1

yvonne.sahrin@sjovik.eu

Yvonne Skoglund

Administratör / Löneadministratör / Lärare

0226-678 04

yvonne.skoglund@sjovik.eu

Stina Hagberg

Kursansvarig Språkstöd 2

0226-678 35

stina.hagberg@sjovik.eu

Staffan Lindström

Musiklärare

Sara Korpela

Kursansvarig Musiklivet

0226-678 37

sara.korpela@sjovik.eu

Peter Rousu

Musiklärare

Bo Weslien

Kursansvarig FHL/KVF Kortkursansvarig

0226-678 08

bo.weslien@sjovik.eu

Ann-Mari Skoglund

Assistent

0226-678 13

ann-mari.skoglund@sjovik.eu

Erika Bengtsson

Assistent

Inger Hendel

Lärarassistent

0226-678 13

inger.hendel@sjovik.eu

Lotta Persson

Assistent

0226-678 13

lotta.persson@sjovik.eu

Pernilla Nyman

Assistent

0226-678 13

pernilla.nyman@sjovik.eu

Anders Brorsson

Vaktmästare

0226-678 31

anders.brorsson@sjovik.eu

Erik Achrén

IT-ansvarig

0226-678 23

erik.achren@sjovik.eu

Geling Chen Gustafsson

Kock

0226-678 10

geling.chen.gustafsson@sjovik.eu

Hazem Alsahli

Kök

0226-678 10

Linda Wegner

Lokalvårdare

Maria Ferm

Trädgårdsmästare

0226-678 09

maria.ferm@sjovik.eu

Maria Hellman Ivarsson

Kock

0226-678 11

maria.hellman.ivarsson@sjovik.eu

Monica Sundlöf-Nyhlander

Lokalvårdare

monica.sundlof.nyhlander@sjovik.eu

Nini Nabong

Kök

0226-678 10

Omar Alchab

Vaktmästeri

Susanne Olsson

Kök

0226-678 10

susanne.olsson@sjovik.eu

Yvonne Sandberg

Ansvarig Lokalvård

0226-678 29

yvonne.sandberg@sjovik.eu

Denna sida använder cookies. För mer information kan du läsa om cookies här.

OK