Kontakt

Tveka inte att ta kontakt med oss om du funderar över någonting. Mycket information hittar du här på hemsidan, och du kan kontakta oss via telefon, mail eller via våra sociala medier. Välkommen!

Personal

Jonas Bengtsson

Ekonom

0226-678 07

jonas.bengtsson@sjovik.eu

Sara Abrahamsson

Reception

0226-678 16

sara.abrahamsson@sjovik.eu

Therese Gossas

Kommunikatör / Administratör

0226-678 21

therese.gossas@sjovik.eu

Yvonne Skoglund

Administratör / Löneadministratör / Lärare

0226-678 04

yvonne.skoglund@sjovik.eu

Anna-Karin Andersson

Kursansvarig Språkintroduktion 1, lärare Svenska från dag 1

0226-678 33

anna-karin.andersson@sjovik.eu

Kenneth Andersson

Lärare

0226-678 00

kenneth.andersson@sjovik.eu

Elisabeth Embretsén

Kursansvarig Återbruk och Ekohushållning

0226-678 06

elisabeth.embretsen@sjovik.eu

Helena Forsell

Kursansvarig Kock

0226-678 34

helena.forsell@sjovik.eu

Nicklas From

Kursansvarig Västerås Stifts grundkurs

021-17 85 68

nicklas.from@svenskakyrkan.se

Birgitta Henning

Kursansvarig Steget & Allmän linje med extra stöd

0226-678 14

birgitta.henning@sjovik.eu

Johan Kihlgren

Kursansvarig Timringsutbildning

0226-678 28

johan.kihlgren@sjovik.eu

Anton Leanderson-Andréas

Kursansvarig Musiklinjen

0226-678 15

anton.leanderson.andreas@sjovik.eu

Anna Månspers

Lärare (Tjänstledig)

anna.manspers@sjovik.eu

Bert-Ola Pettersson

Lärare och stödperson

bert-ola.pettersson@sjovik.eu

Ingrid Svensson

Kursansvarig Textilhantverk

0226-678 18

ingrid.svensson@sjovik.eu

Irina Levgran

Musiklärare

Jesper Lindgren

Kursansvarig Allmän linje 2-3 (föräldraledig)

0226-678 40

jesper.lindgren@sjovik.eu

Jonas Nilsson

Kursansvarig Musiklinjen (Tjänstledig)

0226-678 24

jonas.nilsson@sjovik.eu

Katha Blank

Lärare Friluftsliv

0226-678 25

katha.blank@sjovik.eu

Kerstin Sjons

Lärare Kock

kerstin.sjons@sjovik.eu

Matilda Heldemar

Lärare

0226-678 23

matilda.heldemar@sjovik.eu

Mattias Risberg

Per-Anders Skytt

Mattias Windemo

Tobias Lundgren

Lärare Friluftsliv & Timringsutbildning

tobias.lundgren@sjovik.eu

Tobias Furne

Lärare Keramik och bild

0226-678 39

tobias.furne@sjovik.eu

Yvonne Skoglund

Administratör / Löneadministratör / Lärare

0226-678 04

yvonne.skoglund@sjovik.eu

Stina Hagberg

Kursansvarig Språkintroduktion 2

0226-678 35

stina.hagberg@sjovik.eu

Staffan Lindström

Peter Rousu

Bo Weslien

Kursansvarig FHL/KVF Kortkursansvarig

0226-678 08

bo.weslien@sjovik.eu

Erika Bengtsson

Assistent

Lotta Persson

Assistent

0226-678 13

lotta.persson@sjovik.eu

Pernilla Nyman

Stödperson

0226-678 13

pernilla.nyman@sjovik.eu

Anders Brorsson

Vaktmästare

0226-678 31

anders.brorsson@sjovik.eu

Erik Achrén

IT-ansvarig

0226-678 23

erik.achren@sjovik.eu

Geling Chen Gustafsson

Kock

0226-678 10

geling.chen.gustafsson@sjovik.eu

Hazem Alsahli

Kök

0226-678 10

Maria Hellman Ivarsson

Kökschef

0226-678 20

maria.hellman@sjovik.eu

Monica Sundlöf-Nyhlander

Lokalvårdare

monica.sundlof.nyhlander@sjovik.eu

Nini Nabong

Kök

0226-678 10

Susanne Olsson

Kök

0226-678 10

susanne.olsson@sjovik.eu

Yvonne Sandberg

Ansvarig Lokalvård

0226-678 29

yvonne.sandberg@sjovik.eu

Denna sida använder cookies. För mer information kan du läsa om cookies här.

OK